Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


MODERNÝ BUNGALOV VZDIALENÝ LEN 100M OD ZEMPLÍNSKEJ ŠÍRAVY

Hľadáte víkendový dom alebo dom na celoročné bývanie v novovzniknutej rezidentskej lokalite blízko Zemplínskej Šíravy a pritom len 2 km vzdialený od Michaloviec?

 

Popis nehnuteľnosti

MICHAL PALKO z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu osadenú v krásnom prostredí pri Slovenskom mori a pritom len 2 km vzdialenú od krajského mesta Michalovce s výbornou dostupnosťou.

Technické info a parametre:

Úžitková plocha: 108 m2

Pozemok: 441 m2

Orientácia: východ-juh

Dispozičné riešenie: pre bližšiu predstavu si pozrite virtuálnu prehliadku domu

Rodinný dom dispozične pozostáva: priestranná obývacia izba s kuchyňou s rozlohou 40m2, 1x spálňa, 2x detská izba, 2x chodba, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, technická miestnosť, obývacia izba s kuchyňou je prepojená s terasou na južnej strane prostredníctvom francúzskeho posuvného okna, terasa má rozlohu 35m2 a prístrešok na auto má rozlohu 24m2.

Štandardy domu: obvodové murivo Ytong plus zateplenie 10cm polystyrén EPS70F, stropy betónové spiroly, okna izolačné trojsklo, teplovodné podlahové vykurovanie, zámková dlažba 120 m2 sivo - grafitová od Premacu, predpríprava na klimatizáciu, automatické zavlažovanie trávnika a automatické osvetlenie chodníka plus pozemok v zadnej časti je ukončený fabiónovým plotom vysokým cca 3m. Možnosť vykurovania domu el. kotlom, alebo tepelným čerpadlom. Bungalov sa predáva v stave holodomu, t.j 2x biely hygienicky náter vrátane elektroinštalácie a revízna správa s možnosťou dokončenia na kľúč podľa predstav kupujúceho do 1 mesiaca, t.j. dlažba/podlaha do celého domu, zárubne a dvere, obklad toalety a kúpeľňa vrátane sanity a natiahnutie fasády.

Inžinierske siete: obecná kanalizácia, obecný vodovod, elektrika

Obec Vinné leží na Východoslovenskej pahorkatine na juhozápadnom úpätí Vihorlatu. Vo východnej časti obce sa nachádza zosuvmi zahradené Vinianske jazero, juhovýchodnú časť zaberá vodná nádrž Zemplínska šírava. Okrem krásnej prírody sa obec Vinné môže pýšiť aj dlhou, no najmä zaujímavou históriou. Rodinný dom je lokalizovaný v nádhernej prírodnej scenérii, vzdialený len 100m od Šíravy a 50m od lesa.

Cena tohto rodinného domu je 142.990.,- EUR.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte kontaktovať: Michal Palko - 0914 700 107 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Videoprehliadka

3D scan

Fotogaléria

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF