Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT KVP - NOVOSTAVBA - VEŽA EUPHORIA

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte 2 izbový byt v novostavbe s vysokým štandardom? Byt ktorý zohľadňuje požiadavky zákazníka dnešnej doby?

MICHAL PALKO z CASSOVIA REALITAS Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt na 3. poschodí o výmere 78 m2, pričom úžitková plocha bytu je 60 m2 v novostavbe - VEŽA EUPHORIA na sídlisku KVP. Orientácia bytu je na západ. Byt sa nachádza v stave holobyt.

Pozrite si video prehliadku skopírovaním tohto linku do Vášho prehliadača: https://youtube.com/watch?v=REeeuc1qbm0

Pre viac fotografií si pozrite: https://facebook.com/pg/MichalPalkoCassoviaRealitas/photos/?ref=page_internal

Štandardy holobytu: Plastové okná s izolačným trojskom, otváravo sklopné. Elektromer pre každý byt umiestnený na prízemí bytového domu, vývody pre svietidlá, vypínače, zásuvky, vývod pre e. sporák (380 V) a vývod pre digestor. Príprava pre TV, internet, telefón, domový vrátnik, optický rozvod. Vykurovanie bytov – podlahové, – rebríkový radiátor v kúpeľni nie je predmetom dodávky. Rozvody vody a kanalizácie pre kúpeľňu, WC a kuchyňu, samostatný vývod pre napojenie práčky, vodomery pre studenú vodu, zvislé kanalizačné stúpačky v jadrách zo zvukotlmiaceho materiálu. Bezpečnostné vchodové dvere s požadovanou požiarnou odolnosťou do bezpečnostnej oceľovej zárubne. Vnútorné omietky a strop: sadrové Knauf a Baumit. V byte samonivelizačný anhydridový poter, v spoločných priestoroch: keramická dlažba, na balkónoch: betónová dlažba z vymývaného betónu na terčíkoch.

Viac o projekte VEŽA EUPHORIA:

Niekoľko renomovaných architektov, ako aj odborníkov v oblasti stavebníctva sa zhodlo, že ide o jednu z najkrajších architektonických novostavieb.

Medzibytové monolitické železobetónové steny hr. 200 mm – vysoká zvuková nepriezvučnosť

Vnútorné tehlové priečky hr. 115 mm alebo 200mm

2x osobný výťah s maximálnou kapacitou 6 osôb v Severnom vchode

1x osobný výťah s maximálnou kapacitou 6 osôb v Južnom vchode

Bezbariérový vstup, keramická dlažba s protišmykovou úpravou, vchody kryté markízou, otváranie vchodu na magnetický čip

V celej zadnej časti areálu oplotená oplotením doplneným o živé ploty a vzrastlú zeleň, s domovým vrátnikom a automatická brána na diaľkové ovládanie pre parking

Výsadba trávnika, vysadenie drevín, kvetov, živého plota okolo oplotenia areálu

Energetický certifikát A

Nízke mesačné náklady

Pohodlné vonkajšie a vnútorné parkovanie pre vaše autá.

Lokalita: Wuppertálska ulica na sídlisku KVP (oproti benzínovej pumpe Slovnaft). Jednou z najväčších výhod projektu Euphoria je dostupnosť autom len 5 min do centra, nákupného centra Optima a Galéria, priame napojenie na obchvat Košíc.

Skvelá občianska vybavenosť: MHD, potraviny Fresh plus, kvetinárstvo a lekáreň na 1. nadzemnom podlaži priamo vo VEŽI EUPHORIA, pošta, nemocnica, benzínová pumpa, široké možnosti športového vyžitia a oddychu v blízkej prírode.

Kúpna cena bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis.

Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Cena tohto bytu je 199.990,- EUR. Možnosť odkúpenia vonkajšieho parkovacieho miesta v cene 15.000€

Ak vás táto ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať: Michal Palko - 0914 700 107 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Videoprehliadka

Fotogaléria

Michal Palko


Michal Palko

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF