Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ REKREAČNÝ DOM Č.3 - ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA - KLOKOČOV

MICHAL PALKO a BRANISLAV ČURI z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS vám ponúkajú na predaj 3 nové rekreačné domy aj s prislúchajúcim pozemkom na Zemplínskej Šírave v obci Klokočov.

Popis nehnuteľnosti

MICHAL PALKO a BRANISLAV ČURI z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS vám ponúkajú na predaj 3 nové rekreačné domy aj s prislúchajúcim pozemkom na Zemplínskej Šírave v obci Klokočov.

Pre viac fotografií si pozrite: https://facebook.com/pg/MichalPalkoCassoviaRealitas/photos/?ref=page_internal

Domy sa nachádzajú v čarovnom prostredí s výhľadom na vodnú plochu, od ktorej sú vzdialené do 200m. Sú obklopené prírodou v blízkosti Vihorlatských lesov, rekreačnými zónami, športoviskami, atrakciami pre deti a najmä vodnou nádržou Zemplínska Šírava. Resort ponúka všetko pre váš pokojný a aktívny oddych. Vďaka bohatým možnostiam zábavy, športu a oddychu bude každý Váš deň výnimočný. Rekreačný dom je vhodný pre celoročné užívanie - bývanie.

Technické informácie a parametre:

Katastrálne územie: Klokočov

Č.P.: 507/49,50,51

Úžitk. plocha domu: 44,83m2 + terasa 18,5m2

Materiál: porfix

Strecha: rovná

Prevedenie: holodom

Kúrenie: podlahové

Parkovanie: vonkajšie vlastné

Domy sú momentálne vo výstavbe, plánované dokončenie je v 2. kvartáli 2022.

Dispozičné riešenie: domy sú jednoposchodové, skladajú sa z obývačky, dvoch spální, kuchyne, skladu, kúpeľne s toaletou, terasy a zádveria(pôdorys s výmerami nájdete medzi fotkami)

Dom je vhodný aj ako investičná príležitosť - možnosť ďalšieho prenájmu cez lokálnu správcovskú spoločnosť.

Kúpna cena rekreačného domu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Cena domu je 139.990,- EUR. Rekreačný dom nie je možné financovať hypotekárnym úverom, iba založením inej nehnuteľnosti. S hypotekárnym úverom Vám ochotne pomôžem.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte kontaktovať: Michal PALKO - 0914 700 107 - Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Fotogaléria

Michal Palko


Michal Palko

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF