Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NA PREDAJ ZÁHRADA S ROZLOHOU 2016 m2 V OBCI NIŽNÁ MYŠĽA - kopie

Popis nehnuteľnosti

MICHAL PALKO z realitnej kancelárie CASSOVIE REALITAS vám exkluzívne ponúka na predaj záhradu v katastrálnom území obce Nižná Myšľa o výmere 2016 m2 - Pod Hradským vrchom blízko Košíc v krásnom prostredí v celkovej výmere 2070m2, vedený na liste vlastníctva ako orná pôda. Pozemok je bez inžinierskych sietí. Cena pozemku je 15 EUR za m2. V prípade záujmu viacerých klientov, je možnosť pripojenia na elektrickú energiu. Pozemky sa nachádzajú mimo zosuvného a záplavového územia.

Pre viac fotografií si viete pozrieť:

https://facebook.com/pg/MichalPalkoCassoviaRealitas/photos/?ref=page_internal

Technické info a parametre:

Výmera pozemku: 2016 m2

Šírka: 40m

Dlžka: 50m

Orientácia: juh-západ

Č.parcely: 1077/150

Č.LV: 2035

Lokalita: Nižná Myšľa leží na rozhraní Košickej kotliny a úpätia Slanských vrchov, na sútoku riek Hornád, Olšava a Torysa. Od Košíc je vzdialená asi 15 km. Práve tadiaľto v praveku i stredoveku viedli obchodné cesty a práve toto územie, v chotári obce Nižná Myšľa, ľudia osídľovali (od praveku po súčasnosť). Obec sa nachádza v nadmorskej výške 175 - 240 m.n.m.. Výmera katastrálneho územia je 1262 ha. Počet obyvateľov je cca 1300. Pri pohľade od kostola (dominanta obce) sa naskytá pohľad na hory Slanských vrchov, na rovinu Košickej kotliny, mesto Košice, východné výbežky Slovenského rudohoria a Kojšovu hoľu.

Cena tejto záhrady je 30.240 EUR

Ak vás táto ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať: Michal Palko - 0914 700 107 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Fotogaléria

Michal Palko


Michal Palko

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF