Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


ODSTÚPENIE ZABEHNUTEJ REŠTAURÁCIE S DONÁŠKOU

Popis nehnuteľnosti

Michal Palko z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS vám ponúka na ODSTÚPENIE - zabehnutú reštauráciu s donáškovou službou nachádzajúcu sa v centre Košíc - Staré Mesto, Námestie Maratónu Mieru, Hviezdoslavova 6.

Reštaurácia je veľmi dobre situovaná v priamom centre mesta, je zabehnutá a v plnej prevádzke s donáškovou službou.

Video prehliadku si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/uImmPTcOKrg

Pre viac fotografií si pozrite: https://facebook.com/pg/MichalPalkoCassoviaRealitas/photos/?ref=page_internal

Odstupuje sa kompletne zariadená so všetkým vybavením. Odstupuje sa taktiež značka a aj licencia na bistro.sk.

Reštaurácia sa nachádza na 2 poschodiach hneď pri zastávkach električiek na námestí Maratóna mieru.

Dispozícia:

Vstup je zo schodištia vľavo, ďalej je zádverie s koženým gaučom, stolíkom a taburetkami, hlavná jedálenská časť s kapacitou 34 miest na sedenie, obslužná časť s pultom, prípravovňa, kuchyňa, sklad. Vpravo sú kancelárske priestory. V suteréne je ďalšia jedálenská časť s kapacitou 30 miest na sedenie, nefajčiarska časť s TV, pánska a dámska toaleta, sklad a šatňa pre zamestnancov s WC. Všetky foto v prípade záujmu na vyžiadanie.

Zariadenie prevádzky sa odstupuje v kompletnom stave od reštauračnej časti - stoly, stoličky, pult, vešiaky, okrem výčapného pultu - je zapožičaný od nemenovaného pivovaru, chladnička na nápoje je taktiež zapožičaná.

K vybaveniu reštaurácie patria mraziarenské a chladiace boxy, profesionálny kávovar, mlynček na kávu, kuchynské zariadenie, nerezové pulty, všetko je kompletne nové odkúpené, celý zoznam zariadenia a materiálu máme k dispozícii.

Je tu možnosť prenájmu 2 parkovacích miest v priestoroch budovy, pre návštevníkov reštaurácie možnosť bezproblémového parkovania do 30 m od budovy.

STREET coffee & restaurant si za 36 mesiacov od svojho otvorenia vybudovala veľmi kvalitné meno, postavenie a svoju stálu klientelu, čím má zabezpečený bezproblémový pravidelný chod, svoj kredit má navyše doplnený aj o prestížnu donášku jedla cez portál BISTRO.SK, ktorý jej zabezpečuje vďaka nadštandardnému hodnoteniu zo strany on-line klientov ďalšie príjmy. Ďalej je tu možnosť organizovania osláv, večierkov, teambuildingov a rôznych akcií pre uzavretú spoločnosť.

Cena odstupného: 65.000,- EUR

Ak vás táto ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať: Michal Palko - 0914 700 107 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Videoprehliadka

Fotogaléria

Michal Palko


Michal Palko

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF