Realizované zákazky

PREDANÝ RODINNÝ DOM - PROJEKT TRSŤANY

PREDANÝ RODINNÝ DOM - PROJEKT TRSŤANY

PREDANÝ STARŠÍ RODINNÝ DOM - ALŠAVSKÁ

PRENAJATÉ - BYT, JELŠOVÁ, KOŠICE

PRENAJATÉ - 5 IZB. BYT SLOVENSKÉHO, KOŠICE

PREDANÝ BYT NA ULICI SLOBODY

PREDANÝ BYT NA FIBICHOVEJ ULICI - KOŠICE

PREDANÉ - BUDOVA EXNÁROVA, PREŠOV

PREDANÝ - POZEMOK V SLANCI

PREDANÉ - BYT NA NÁRODNEJ TRIEDE V KOŠICIACH

PREDANÉ - BYT HLINKOVA, KOŠICE

PRENAJATÉ - KOMFORTNÝ PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE - TOPOĽOVÁ

PRENAJATÉ - KOMFORTNÝ PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT - SLOVENSKÉHO

PREDANÉ - CHATA S ÚŽASTNÝM VÝHĽADOM - ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA

PREDANÉ- 3 IZB. BYT S KRÁSNYMI VÝHĽADMI - POSTUPIMSKÁ, KOŠICE

PREDANÉ- 3IZB. BYT KOMPLETNE ZARIADENÝ - JELŠOVÁ - PANORAMA

PREDANÉ- 1,5 IZB BYT PO KOMPLETNEJ NOVEJ REKONŠTRUKCII - LESNÍCKA

PREDANÉ - MODERNÝ 2 IZB. BYT - KUKUČÍNOVA - KOŠICE CENTRUM

PREDANÉ - 3i BYT - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA - TERASA - KYSUCKÁ

PREDANÉ-RODINNÝ DOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE- PÁNSKY LES, MALÁ IDA

PREDANÉ - FANTASTICKÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV - DULOVA VES - KOŠARISKÁ

PREDANÉ- 3i BYT - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA - JAZERO,ROVNÍKOVA

PREDANÝ RODINNÝ DOM V ŠAMUDOVCIACH

PREDANÉ - BYT, ZIMNÁ, KOŠICE

PREDANÉ - 2 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE S POTENCIÁLOM - BAJZOVA

BYT SA PREDAL ZA PLNÚ CENU ZA 2 TÝŽDNE OD ZVEREJNENIA INZERCIE. BYT SME ODPREZENTOVALI NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH S PLATENÝMI REKLAMAMI.

PREDANÉ - FANTASTICKÝ 3 IZBOVÝ STAROMESTSKÝ BYT PRIAMO V CENTRE MESTA

Tento fantastický byt je veľmi prijemný a na kupúcich urobil skvelý dojem. Počas jedného dňa sme usporiadali 12 obhliadok a získali sme 4 ponuky. Klienti si vybrali istotu a to platbu z vlastných zdrojov za 200.000€ hoci dostali aj vyššiu ponuku na hypotéku. Samotný byt sme pripravili na predaj kde sme urobilihomestaging, 3D scan, video, profi foto a mnoho ďalších predajných techník.

2 IZBOVÝ TEHLOVÝ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE MESTA - PREDANÉ

V tomto dvoj izbovom byte sme robili s kreatívnym tímom homestaging, zariadili novým nábytkom, profesionálne sme ho nafotili, urobili sme 3D scan domacnosti a natočili video prezentáciu. Predal sa ešte pred oficiálnym spustením predaja.

PREDANÉ - 2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII V SKVELEJ LOKALITE

Tento byt sme potrebovali veľmi rýchlo. Nakoľko sa majiteľom ho nedarilo predať skoro 2 mesiace a už mali zloženú rezerváciu za nový RD. Byt sme pripravili na predaj a urobili maximálny marketing. Ozvalo sa nám 29 potenciálnych záujemcov na obhliadku. Predajná cena bola 125.000 avšak pri toľkých záujemcoch sa cena vyšplhala na sumu 131.100€. Majitelia boli nadšení. Opäť sme urobili maximum a pomohli kupujúcim aj predávacim.

2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII V KVALITE APARTMÁNU - PREDANÉ

Tento kvalitne a luxusne zrekonštruovaný byt a pritom zariadený luxusným nábytkom sme predali za plnú cenu v prvý deň obhliadok. Novým majiteľom želám len to najlepšie v prekrásnom byte. Byt prešiel kompletnou nákladnou rekonštrukciou a pri predaji sme použili tie najmodernejšie predajné techniky aby sme ho predali čo najrýchlejšie a za čo maximálnu cenu. Predal sa za plnu cenu 130.000€.

LUXUSNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM - SLNEČNÁ STRÁŇ, VAJKOVCE - PREDANÉ

Tento luxusný dom s bazénom sme dozariadili, nadizajnovali, nafotilisme profesionálnou fotografkou, natočili sme prezentačné video. Pre lepšiu vizualizáciu sme vytvorili virtuálnu prehliadku domu. Predal sa za 3 mesiace za plnú cenu 390.000,- EUR

MESTSKÝ DOM V CENTRE POPRADU SO STRAVOVACÍMI PREVÁDZKAMI A PIVOVAROM - PREDANÉ

Staromestský dom v centre Popradu bol nafotený profesionálnou fotografkou a bola vytvorená video prezentácia kde sme použili pri natáčaní 6K kameru. Predal sa predal za cenu 550.000€.

RODINNÁ VILA NAD MESTOM S DOBROU DOSTUPNOSŤOU DO KOŠÍC - PREDANÉ

Túto rodinnú vilu sme zariadili, nadizajnovali, nafotená je profesionálnou fotografkou, natočili sme prezentačné video. Pre lepšiu vizualizáciu sme vytvorili virtuálnu prehliadku domu. Predané za 3 mesiace za 240.000,- EUR

PREDANÉ-VÍKENDOVÁ DREVENÁ NOVOSTAVBA S VEĽKOU ZÁHRADOU

Víkendový dom sme predali za mesiac. Bola to krásna nehnuteľnosť a skvelý predaj. Klienta sme našli na hotovosť.

PREDANÉ - 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V SKVELEJ LOKALITE TERASY

Aj tento byt sme predali do 2 týždňov. Bola to už tretia nehnuteľnosť majiteľov, ktorú som im predal. Preali sme to za plnú cenu.

PREDANÉ - 2 IZBOVÝ BYT V POVODNOM STAVE

Tento pôvodný byt s veľkým potenciálom sme predali do 2 týždňov od zverejnenia inzercie. Záujem bol veľký a nový majitelia sú veľmi spokojní idem im prčdávať ďalšiu nehnuteľnosť.

PREDANÉ- SKVELÝ POZEMOK NA REKREÁCIU V KOŠICIACH

Pozemok sme predali v prvý den obhliadok za plnú cenu. O všetkom rozhodol marketing, ktorý máme prepracovaný do posledného detailu.

MODERNÝ RODINNÝ DOM X05 V NOVOM REZIDENTSKOM PROJEKTE - REZERVOVANÉ

Na tomto projekte pracujeme veľmi tvrdo a zažívamé úspech. Projekt je veľmi žiadaný a tu sa nám podarila prvá rezervácia za plnú cenu.

PREDANÉ - 1,5i BYT V POVODNOM STAVE S OBROVSKÝM POTENCIÁLOM

Byt sa rezervoval ešte pred spustením predaja.  Majiteľ bytu sa našiel cez socialne siete konkrétne facebook. Rezervoval sa za plnú cenu 92.500€

PREDANÉ - FANTASTICKÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V NOVEJ ŠTVRTI ZÁBORSKÁ ALEJ 732

Rozostavaný domček v Záborskom sme rezervovali hneď v prvý deň obhliadok za plnú cenu 175.000€. Využili sme všetky dostupné techniky a hlavne našu novinku vizualizácie za čo chcem poďakovať našej dizajnérke.

PREDANÉ - FANTASTICKÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V NOVEJ ŠTVRTI ZÁBORSKÁ ALEJ 665

Rozostavaný domček v Záborskom sme rezervovali hneď v prvý deň obhliadok za plnú cenu 170.000€. Využili sme všetky dostupné techniky a hlavne našu novinku vizualizácie za čo chcem poďakovať našej dizajnérke.

PREDANÉ - 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADMI NA ŠIROKÉ OKOLIE

V byte sme s kreatívnym tímom natočili video obhliadku, nafotili sme ho a urobili 3D scan celého bytu. Domáci nám veľmi pomohli s vyprataním bytu a podarilo sa nám ho rezervovať do 2 týždňov.

PRIESTRANNÝ 4 IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT V UZAVRETOM DVORE - RPREDANÉ

Byt sme pripravili spolu s kreatívnym tímom. Pracovali sme na ňom 1 deň ale výsledok stál za to. Byt sa predal za plnú cenu. Využili sme všetky moderné techniky predaja.

MODERNÝ RODINNÝ DOM L02 V NOVOM REZIDENTSKOM PROJEKTE - REZERVOVANÉ

Na tomto projekte pracujeme veľmi tvrdo a zažívamé úspech. Projekt je veľmi žiadaný a tu sa nám podarila prvá rezervácia za plnú cenu.

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 700 m2 - REZERVOVANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 753 m2 - REZERVOVANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 737 m2 - REZERVOVANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 782 m2 - REZERVOVANÉ

SKVELÝ POZEMOK NA REKREÁCIU V KOŠICIACH - PREDANÉ

Pozemok sa nám doslova predal do hodiny od zverejnenia inzercie. Na pozemok s anám prihlasilo 7 potenciálnych klientov. Predal sa za plnú cenu 35.000€.

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT V NAJLEPŠEJ LOKALITE V KOŠICIACH - PREDANÉ

Tento prekrásny byt sme pripravili na samotný predaj s kreatívnym tímom. Zariadili sme ho talianskym nábytkom www.estilofina.sk, dekorovali, vymaľovali steny, upratali a natočili profi video, fotky, 3D scan a spustili samotný predaj cez socialne siete a portaly. Ohlásilo sa nám 12 potenciálnych kupujúcich. Byt sa predal za plnú cenu hneď pri prvej obhliadke, kde predávajúci akceptoval ponuku.

 

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PARKOVACÍM MIESTOM - PREDANÉ

Tento moderný byt v novostavbe sa predal v prvom týždni obhliadok. Na byt prišlo 14 obhliadok a dostali sme 3 ponuky. Byt sme zariadili nabytkom Estilofina.sk a využili sme všetky najmodernejšie metody predaja. Byt sa predal za 129.000 EUR.

1 IZBOVÝ PRAŽSKÝ BYT BLÍZKO CENTRA S VEĽKÝM POTENCIÁLOM - PREDANÉ

Tento 1 izbový sa ani nestihol dostať do ponuky a predal sa skôr ako sa zverejnila inzercia. Kupec sa našiel na sociálnej sieti pri samotnom zverejnení videa nakoľko odoberá môj kanál. Srdečne gratulujem.

VEĽKÝ 3 IZBOVÝ PRAŽSKÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT S FRANCÚZKYM OKNOM - PREDANÉ

Tento krásny 3 izbový byt sa rezervoval na 2 den od obhliadkového dňa. Na obhliadky prišlo 18 záujemcov a to je vďaka tomu najlepšiemu markentingu a dôkladnej príprave. Byt sme nastavili na samotný predaj, natočili sme video, urobili profi fotky, 3D scan a samozrejme spustili sme reklamu na socialnych sietach. Tu partí aj veľké ďakujem majiteľom za ústretovosť nakoľko obhliadkový deň trval 10 hodín. 

3 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM V POVODNOM STAVE - PREDANÉ

Tento pôvodný byt sa rezervoval hneď v prvý deň za plnú cenu. Kúpna zmluva sa podpisuje o 2 dni. Vydarený obchod pre majitela, nakoľko za 4 dni bude mať peniaze na svojom účte. Byt sme profesionálne nafotili, natočili videoklip a prezentovali na socialnych sieťach a predajných portáloch.

2 IZBOVÝ ŠTARTOVACÍ BYT NA SÍDLISKU FURČA S JEDINEČNOU ATMOSFÉROU - PREDANÉ

Tento 2 izbový pôvodný byt so skvelou atmosférou nebol ľahký predaj, ale ja mám výzvy rád. Do posledného detailu sme prepracovali marketing a byt sme predali za 88.000€. Pracoval som na sociálnych sieťach, facebook, instagram a youtube a byt sa nám podarilo predať. Vytvorili sme 3D scan, video prehliadku, profi fotky, byt sme upratali a vycistili a platili sme reklamu na facebooku a instagrame.

1 IZBOVÝ ŠTARTOVACÍ BYT, ALEBO INVESTIČNÝ BYT PO ROČNEJ REKONŠTRUKCII - PREDANÉ

Byt sa rezervoval za cenu 71.500€, tento 1 izbový byt sme nafotili profesionálnou fotografkou a natocili sme úvodný krátky klip.

DVA JEDINEČNÉ MESTSKÉ DOMY NA JEDNOM POZEMKU V KOŠICIACH - PREDANÉ

Tieto 2 mestské rodinné domy v Košiciach sme nafotili profesionálnou fotografkou a natočili sme propagačné video. Predal sa za  cenu 260.000,- EUR

NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT SO SKVELOU OBČ. VYBAVENOSŤOU - PREDANĚ

V tomto krásnom byte sme robili s kreatívnym tímom homestaging, profesionálne sme ho nafotili, urobili sme 3D scan domacnosti a natočili video prezentáciu. Predal sa za cenu 95.000,- EUR

PRENÁJOM REPREZENTATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY MASARYKOVA - PRENAJATÉ

Kancelársky priestor sme prenajali po kvalitnej marketingovej kampani, ktorá spočívala v natočení video prehliadky, profesionálnym fotografom nafotené priestory pred budovou aj v budove, inzercia na 192 portáloch na Slovesnku a 47 portáloch v zahraničí a aj sociálnych sieťach. Priestor sa prenajal za 1300€ mesačne bez DPH.

RODINNÝ DOM V HISTORICKOM BETLIARI - PREDANÉ

Tento víkendový rodinný dom sme pripravili s kreatívnym tímom na samotný predaj. Robili sme homestaging, profesionálne sme ho nafotili a natočili video prezentáciu a použili sme aj dron. Predal sa na prvej obhliadke za cenu 118.000,- EUR na hypotéku.

3 IZBOVÝ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT PLNEJ ZELENE - PREDANÉ

Byt sme upratali a nafotili profesionálnou fotografkou. Predal sa za 120.000,- EUR

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 835 m2 - PREDANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 1054 m2 - PREDANÉ

VEĽKÝ PRAŽSKÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM - PREDANÉ

PRAŽSKÝ 3 IZBOVÝ BYT V POVODNOM STAVE - PREDANÉ

Byt sme nafotili profesionálnou fotografkou a natočili sme propagačné video. Predal sa za 1 deň za plnú cenu 105.000,- EUR

3 IZB. PRAŽSKÝ VEĽKÝ A ÚTULNÝ BYT PO STARŠEJ REKONŠTRUKCII - PREDANÉ

Tento pražský byt na Furči sme nafotili profesionálnou fotografkou. Predal sa za cenu 112.000,- EUR

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 1026 m2 - PREDANÉ

3 IZBOVÝ JEDINEČNÝ ŠTÝLOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCI - PREDANÉ

Byt sme nafotili profesionálnou fotografkou a natočili sme propagačné video. Rezervoval sa za 1 deň za plnú cenu 130.000,- EUR

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 1155 m2 - PREDANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 842 m2 - PREDANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 797 m2 - PREDANĚ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 777 m2 - PREDANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 779 m2 - PREDANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 854 m2 - PREDANÉ

VÍKENDOVÁ CHATA SO ZÁHRADOU PRI ZEMPLÍNSKEJ ŠÍRAVE V ČASTI KLOKOČOV - PREDANÉ

Túto záhradnú chatu sme nafotili profesionálnou fotografkou a natočili sme propagačné video, kde sme použili dron. Rezervovala sa za 14 dní za  cenu 25.000,- EUR

2 IZBOVÝ ŠTARTOVACÍ BYT S VYNIKAJÚCOU POLOHOU BLÍZKO CENTRA KOŠÍC - PREDANÉ

V tomto dvoj izbovom byte sme robili s kreatívnym tímom homestaging, profesionálne sme ho nafotili, urobili sme 3D scan domacnosti a natočili video prezentáciu. Predal sa za cenu 93.000,- EUR v hotovosti.

KOMFORTNÝ A PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA NA 1 posch. - PRENAJATÉ

Tento priestranný byt na 1; posch. sme nafotili profesionálnou fotografkou a prenajal sa expresne rýchlo.

KOMFORTNÝ A PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA NA 2 posch. - PRENAJATÉ

Tento priestranný byt na 2 posch. sme nafotili profesionálnou fotografkou a prenajal sa expresne rýchlo.

VEĽKÝ 1 IZBOVÝ BYT PO KVALITNEJ REKONŠTRUKCII S NÁJOMCOM - PREDANÉ

V tomto veľkom 1 izbovom byte sme robili s kreatívnym tímom homestaging, profesionálne sme ho nafotili, natočili sme video prezentáciu. Rezervoval sa za 92.000,- EUR

1241 METROVÝ SLNEČNÝ POZEMOK V SLANCI S PROJEKTOM RODINNÉHO DOMU - PREDANÉ

Pozemok bol nafotený profesionálnou fotografkou a bola vytvorená video prezentácia kde sme použili pri natáčaní 6K kameru a dron. Pozemok sa rezervoval za cenu 28.000€.

3 IZBOVÝ PRIESTRANNÝ BYT S PERFEKTNOU OBČIANSKOU VYBAVENOSŤOU - PREDANÉ

Tento byt sme profesionálne nafotili, natočili video prezentáciu a urobili 3D scan nehnuteľnosti. Byt sme pripravili na predaj za pomoci majiteľa. Predal za 95.000€.

CHALUPA V KRÁSNEJ PRÍRODE OBKLOPENÁ VOLOVSKÝMI VRCHMI V ŽAKAROVCIACH - PREDANÉ

Túto chalupu sme nafotili profesionálnou fotografkou a natočili sme propagačné video, kde sme použili dron. Rezervovala sa za 21 dní za  cenu 21.650,- EUR

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT - PREDANÉ

V tomto priestrannom byte sme robili s kreatívnym tímom homestaging, profesionálne sme ho nafotili, urobili sme 3D scan domacnosti a natočili video prezentáciu. Rezervoval sa za cenu 108.000,- EUR v hotovosti.

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 773 m2 - PREDANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 815 m2 - PREDANÉ

REKREAČNÝ DOM S DREVENICOU V KRÁSNEJ PRÍRODE SLOVENSKÉHO RAJA MLYNKY BIELE VODY - PREDANÉ

Tato nehnutelnosť, je veľmi výnimočná. Nachádza sa v krásnom prostredí Slovenského raja. RD sme s kreatívnym tímom pripravili na predaj a robili sme homestaging, profesionálne sme ho nafotili, urobili sme 3D scan a  natočili video prezentáciu. Rezervoval sa za 2 dni za cenu 119.000,- EUR

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 1091 m2 TRSŤANY - PREDANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 1027 m2 TRSŤANY - PREDANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 796 m2 TRSŤANY - PREDANÉ

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 621 m2 TRSŤANY - PREDANÉ

2 IZBOVÝ ŠTARTOVACÍ BYT V TICHEJ LOKALITE - PREDANÉ

Tento byt sme profesionálne nafotili, natočili video prezentáciu a urobili 3D scan nehnuteľnosti. Byt sme pripravili na predaj za pomoci majiteľa. Rezervoval sa za 12 dni za 57.500,- EUR.

325m2 OBCHODNÝ PRIESTOR PO REKONŠTRUKCII V NÁKUPNOM CENTRE URAL - PRENAJATÉ

Obchodbý priestor sme prenajali po kvalitnej marketingovej kampani, ktorá spočívala v natočení video prehliadky, profesionálnym fotografom nafotené priestory pred budovou aj v budove, inzercia na všetkých portáloch a aj sociálnych sieťach. Priestor sa prenajal za 2275€ mesačne bez DPH.

1399 METROVÝ POZEMOK BLÍZKO KOŠÍC VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE - PREDANÉ

Pozemok bol nafotený profesionálnou fotografkou a bola vytvorená video prezentácia kde sme použili pri natáčaní 6K kameru a dron. Pozemok sa predal za cenu 87.000€.

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! - 3 IZBOVÝ BYT - BALTICKÁ - REZERVOVANÉ

V tomto byte sme robili s kreatívnym tímom homestaging, profesionálne sme ho nafotili, natočili sme video prezentáciu a urobili sme 3D scan domacnosti. Rezervoval sa za 118.000,- EUR

POZEMOK S REALIZAČNÝM PROJEKTOM - 750 m2 TRSŤANY - PREDANÉ

PLNE ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ MODERNEJ REKONŠTRUKCII - PREDANÉ

V tomto krásnom byte sme robili s kreatívnym tímom homestaging, profesionálne sme ho nafotili, urobili sme 3D scan domacnosti a natočili video prezentáciu. Rezervoval sa za 6 dni za plnú cenu 122.990,- EUR

628 METROVÝ POZEMOK BLÍZKO KOŠÍC VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE - PREDANÉ

Pozemok bol nafotený profesionálnou fotografkou a bola vytvorená video prezentácia kde sme použili pri natáčaní 6K kameru a dron. Pozemok sa predal za plnú cenu 46.990€.

CHATA S JEDINEČNOU ATMOSFÉROU V OBLASTI SPALNAZ PRI KOŠICIACH - PREDANÉ

Chatu sme nafotili profesionálnou fotografkou a natočili sme propagačné video. Rezervovala sa za 2 dni za plnú cenu 36.990,- EUR

1 IZBOVÝ SLNEČNÝ BYT OBKLOPENÝ PRÍRODOU S VÝHĽADOM - PREDANÉ

Byt sme nafotili profesionálnou fotografkou a natočili sme propagačné video. Rezervoval sa za 1/2 dňa za plnú cenu 59.990,- EUR

2 IZBOVÝ BYT V STAROM MESTE S PEKNÝM VÝHĽADOM - PREDANÉ

Byt sme nafotili profesionálnou fotografkou a natočili sme propagačné video. Rezervoval sa za 1 deň za plnú cenu 109.990,- EUR

VEĽKÝ PRAŽSKÝ 1 IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM - PREDANÉ

Byt sme nafotili profesionálnou fotografkou a natočili sme propagačné video. Rezervoval sa za 1 deň za 79.000,- EUR

MODERNÝ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ PRAŽSKÝ BYT S VÝHĽADOM - PREDANÉ

V tomto byte sme robili s kreatívnym tímom homestaging, profesionálne sme ho nafotili a natočili video prezentáciu. Rezervoval sa za 6 dni za 134.900,- EUR

ODSTÚPENIE ZABEHNUTEJ REŠTAURÁCIE S LICENCIOU NA BISTRO.SK - PREDANÉ

Táto zabehnutá reštaurácia s donáškou bola nafotená profesionálnou fotografkou a natočili sme aj prezentačné video.  Predané za 2 dni za 51.000,- EUR

KOLOSÁLNA CHATA MLYNKY - HAVRANIA DOLINA - PREDANÉ

Tento rodinný dom sme nadizajnovali. Nafotený je profesionálnou fotografkou, natočili sme prezentačné video a vlog. Pre lepšiu vizualizáciu sme vytvorili virtuálnu prehliadku domu. Predané za 2 mesiace za 219.900,- EUR

3 IZBOVÝ PREROBENÝ A KOMPLETNE ZARIADENÝ BYT - PREDANÉ

Tento byt sme zariadili a nadizajnovali. Predané za 3 dni za 129.000,- EUR

3 IZBOVÝ PRAŽSKÝ BYT S JEDINEČNÝM VÝHĽADOM - PREDANÉ

Tento byt sme zariadili a nadizajnovali. Predané za 1 deň za 114.990,- EUR

3 IZBOVÝ KOMPLETNE PREROBENÝ TEHLOVÝ BYT - PREDANÉ

3 IZBOVÝ KOŠICKÝ BYT OBKLOPENÝ PARKOM - PREDANÉ

Tento byt sme zariadili a nadizajnovali. Predané za 1 deň za 124.990,- EUR

CHATA S POZEMKOM V NÁDHERNOM PROSTREDÍ - KLATOVIANKA - PREDANÉ