Referencie

Dobrý deň pán Palko, celkovo som bol spokojný s Vašou prácou, profesionálnym aj ľudským prístupom, celý proces kúpy bytu prebehol podľa očakávaní, bezpečne, bez komplikácií či prieťahov. Určite si viem predstaviť ďalšiu spoluprácu s Vami prípadne v budúcnosti.

MUDr.Tomáš Torday - kupujúci

Veľké ďakujeme za pomoc pri predaji našej nehnuteľnosti. Zo širokej ponuky na trhu sme radi, že sme sa rozhodli pre spoluprácu s realitnou kanceláriou CASSOVIA REALITAS a hlavne p. Palkom. Oceňujeme aktívnu formu predaja a nie štandardné "čakanie na klienta". Náš byt sa predaj rekordne rýchlo a o každom kroku sme boli pravidelne informovaní. Pán Palko za nás vybavil všetky formality, vysvetlil či poradil ak bolo treba a obrátiť sme sa na neho mohli nielen v pracovnom čase. Týmto profesionálnym a priateľským prístupom si získal našu dôveru, a preto ho radi odporúčame našim priateľom a známym.

Karľová- predávajúca

Naša realitná požiadavka na predaj veľkej rodinnej chaty vhodnej na podnikanie nebola celkom bežná. S náročným zadaním a zvolením vhodnej stratégie predaja sa pán Michal Palko vysporiadal nad očakávanie. Ďakujeme.

Ing. Jela Bednárová - predávajúca

Veľmi promptný, profesionálny prístup. Boli sme ako kupujúci spokojní. Odporúčame ďalším budúcim kupujúcim/predávajúcim Týchto šikovných ľudí.

Erik Šoltýs

Super prístup, profesionálna komunikácia, všetko nadmieru fajn. Ďakujeme

Štefan Szilasi